Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Tabletky na zväčšenie poprsia – podvod?

Woman with big breasts measuring her bust size with yellow measurement tape.

Tabletky na zväčšenie poprsia – podvod?

V dnešnom svete kde nás obklopjú samé nohaté a prsaté modelky, možno aj vás občas napadne myšlienka, že vaše prsia nie sú dostatočne krásne. Či už ide o ich tvar alebo veľkosť, so vzhľadom svojho poprsia je stotožnených iba veľmi málo žien.

Medicína rýchlo napreduje a veľkosť poprsia sa dnes dá vyriešiť veľmi jednoducho a rýchlo – plastickou operáciou. Prsia vám jednoducho v spodnej časti narežú, pod kožu vložia silikonový implantát a po niekoľkých týždňoch zotavovania, máte presne také prsia, aké ste vždy chceli. Nuž, je to lákavá možnosť, ale pre mnohé z nás neprijateľná zo všetkých možných dôvodov. Pre to máme tendenciu hľadať alternatívu k plastike pŕs, ktorou sú aj tabletky na zväčšenie poprsia.
Môžu však obyčajné tabletky naozaj zväčšiť ženské prsia? Nejde iba o šikovné využitie zúfalstva žien, šikovnými obchodníkmi?

Tak ako väčšinu vecí, vieme si aj tabletky na zväčšenie pŕs rozdeliť na určité skupiny. Napríklad na skupinu tabletiek ktoré nefungujú a sľubujú veci ktoré nemôžu splniť a na druhej strane tabletky, ktorým sa nedá uprieť ich funkčnosť a kvalita.

Tabletky na zväčšenie pŕs ktoré nefungujú

Určite aj vy poznáte niekoľko druhov takýchto výrobkov. Sľubújú jednoducho nesplniteľné veci. „Vaše prsia sa zväčšia o päť čísel behom troch týždňov!“ Alebo: „Naše tabletky presunú váš brušný tuk do oblasti poprsia!“… Koho by to nelákalo, veď vidina zmenšenia brucha a zároveň zväčšenia pŕs vlastným tukom bez plastiky je jednoducho neodolateľná. Verte však, že takéto zázraky sa naozaj nedejú a ide o obyčajné zavádzanie zo strany obchodníka. Nájdu sa však aj seriózne tabletky na prsia, i keď je ich ako šafránu…

Tabletky na zväčšenie pŕs ktoré skutočne fungujú

Ako ale spoznáte, že ste práve narazili na tabletky ktoré skutočne fungujú? V prvom momente sa presvedčte že  predajca nesľubuje podozrivé zázraky. Reálne možnosti ženského tela umožňujú zhruba 1% prírastok tkaniva prsníka denne. To znamená, že ak máte jednotky a chcete mať trojky, potrebujete na to užívať tabletky aspoň tri mesiace.

Hneď po tom ako ste sa presväčšili že predajca nesľubuje nereálne výsledky, zamerajte sa na zloženie. Kvalitné tabletky by mali obsahovať byliny podporujúce správnu hladinu ženských hormónov. Jedinou cestou ako zväčšiť prsia tabletkami je totiž ovplyvnenie organizmu tak, aby sa zväčšili prsné žľazy. Ak budeme organizmus stimulovať dostatočne dlhú dobu, nie len že dosiahneme zväčšenie pŕs, ale výsledky navyše budú trvalé. V tabletkách nezaškodí ani troška kolagénu či izoflavonoidov pre zlepšenie pružnosti pokožky v oblasti pŕs – ocení to každá žena nad 30 rokov.


Byliny ktoré zväčšia vaše prsia:


Vyššie uvedené byliny si môžete zakúpiť aj samostatne a môžte si namiešať vlastné tabletky na zväčšenie poprsia. Byliny sa dajú kúpiť v rôznych bylinkárskych internetových obchodoch. V kamenných predajniach by ste ich asi hľadali márne. Ak sa rozhodnete pre vlastnú výrobu tabletiek na zväčšenie pŕs, dávajte si vždy dobrý pozor na pomery jednotlivých zložiek. Ak by ste to s niektorou z nich prehnali, je možné že by ste si viac ublížili ako pomohli. Pre to je jednoduchšie kúpiť si tabletky na zväčšenie poprsia už hotové a pripravené na použitie. V mnohých prípadoch to vychádza múdrejšie aj z finančného hľadiska. Ak hľadáte kvalitné tabletky na zväčšenie pŕs ktoré obsahujú všetky menované zložky v starostlivo vyváženom pomere, pre ktorý je dôležitý pre dosiahnutie čo najvyššej efektívnosti, vyskúšajte tabletky BreastExtra+ ktoré môžte zakúpiť v e-shope megapsia.sk. Tieto tabletky už vyskúšalo naozaj veľké množstvo žien a drvivá väčšina je s výsledkami spokojná.

Záverom pamätajte na fakt, že ak nechcete ísť pod nôž ale chcete na zväčšenie a skrášlenie vášho poprsia použiť radšej tabletky, prsia sa vám nezväčšia okamžite. Musíte mať strpenie a vydržať to až do konca. Je tiež dvôležité aby ste brali tabletky s čo najväčšou pravidelnosťou. Každé vynechanie vás totiž môže oddialiť od očakávaného výsledku.

Mohlo by vás tiež zaujímať: princíp prirodzeného zväčšenie poprsia

Hodnotenie
[Hodnotili: 21 Skóre: 3.2]

Pridaj komentár