Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Úžasné pevné a veľké prsia prirodzenou cestou

Úžasné pevné a veľké prsia prirodzenou cestou

Hľadáte spôsoby na prirodzené zväčšenie poprsia? Potom je táto séria návodov na zväčšenie pŕs ktorú práve štartujeme určená práve pre vás!

Ženské prsia sú zachytávané v podobe sošiek či malieb už od nepamäti. Na stredovekých maľbách malo bujné poprsie skôr náboženský, ako sexuálny význam. Od 16. storočia však predstava ženských pŕs začína nadobúdať stále erotickejší podtón. Žiadna iná časť ženského tela nebola nikdy tak uctievaná a zároveň tak zatracovaná ako práve prsia.

Ak sa naučíte dobre starať o tento najväčší symbol ženskosti a budete robiť všetko pre to, aby ste si zaistili ich zdravie a krásu, môže to doslova premeniť váš život k lepšiemu. Budete sa cítiť sebavedomejšie, viac sexi a získate novú silu uchopiť váš život do vlastných rúk.

To všetko môžete dosiahnuť vďaka starostlivo vypracovaním a praxou overením návodom na zväčšeni pŕes, ktoré tu nájdete.

Čítajte starostlivo nasledujúce stránky, inšpirujte sa a dodržiavajte princípy ktoré sa naučíte. Odmenou vám za to budú pevnejšie väčšie a plnšie prsia ktoré budú vyzerať stále dokonalo. Predstavte si ako môžete už o pár týždňov vyniknúť a vystúpiť z radu priemerných šedých myšiek!

Typy ženských prsníkov

typy jednotlivých poprsí

typy jednotlivých poprsí

Poďme sa pozrieť na niekoľko faktov ktoré sa týkajú poprsia.

Tvar a veľkosť pŕs sa v priebehu života neustále mení a je závyslá od genetického základu, klimatických podmienok, stravy, životného štýlu a druhu podprsenky ktorú ste používali v priebehu a po ukončení vývoja pŕs. V skutočnosti je úplne bežné že jeden z prsníkov býva väčší ako ten druhý. Bolo zistené, že veľkosť a tvar pravého a ľavého prsníka nie je úplne rovnaký pre žiadnu ženu na svete. U väčšiny žien sú však rozdiely našťastie neviditeľné.

Existuje celý rad tvarov a typov pŕs. Snažili sme sa zaradiť ich do 8 prehľadných kategórií.

  1. Dokonalé prsia
  2. Spustené (ovysnuté) prsia
  3. Opadnuté prsia
  4. Malé prsia
  5. Veľké prsia
  6. Rúrkovité prsia
  7. Prsia typu Pectus Carinatum (Vydutý hrudník)
  8. Prsia typu Pectus Excavatum (Vpadnutý hrudník)

 

1) Dokonalé prsia

typi-prsnikov_01Bradavka smeruje von a je umiestnená takmer vo vertikálnej pozícii. Prsník by mal byť pekne tónovaný s napnutou a hladkou pokožkou, bez akýchkoľvek vrások či známok spustenia. Dokonalými prsiami sa môže pýšiť iba niekoľko málo percent žien.

2) Spustené prsia

typi-prsnikov_03Bradavky smerujú nadol, zatiaľ čo prsia tiež voľne klesajú k zemi. Gravitácia pôsobí proti všetkému čo sa snaží stáť vzpriamene a prsia zjavne nie sú výnimkou. Spustené poprsie môže u žien vzniknúť z mnohých rôznych dôvodov. Najčastejším je starnutie, prichádzajúca menopauza a s ňou spojený úbytok ženských hormónov. Tkanivá ktoré doteraz prsník držali, začínajú strácať svoju pevnosť a pružnosť. Ak dôjde k spusteniu poprsia u mladých žien, z pravidla za to môže nedostatočná opora poprsia v podobe nevyhovujúcej podprsenky. Tento stav už nie je možné vrátiť späť dodatočným zlepšením opory. Účinné sa však ukázali rôzne bylinné preparáty o ktorých si viac povieme neskôr.

3) Opadnuté prsia

opadnuté prsia

Prsia nie sú ovisnuté, ale vytvára sa mierny ohyb do vnútra ktorý začína nad bradavkou. To má za následok, že bradavky smerujú mierne hore.

4) Malé prsia

malé prsiaVyskytujú sa u žien, ktoré mali počas puberty skôr nižšiu hladinu estrogénov. Ženy s malým poprsím môžu mať tiež nižší podiel telesného tuku (nie je pravidlom), čo problém len zvýrazňuje. Malé prsia bývajú pre ženy frustrujúce.

5) Veľké prsia

Veľké prsiaŽeny ktoré dostali do vienka veľké poprsie, môžu mať vysoký podiel tukových tkanív v tele. Bradavky a dvorce mávajú často väčší priemer. Veľké prsia si vyžadujú nosiť správny druh podprsenky ktorá im poskytne dostatočnú oporu a zároveň uľaví aj chrbtici. O výbere správnych košíčkov budeme hovoriť neskôr.

6) Rúrkovité prsia

rúrkovité prsiaIde o úzke prsia zjavne valcovitého alebo rúrkovitého tvaru. Ženy s týmto typom prsníkov majú mimoriadne malé bradavky a dvorce. Prsníky sú ďaleko od seba a niekedy môžu smerovať mierne do strán. Nositeľky tohto typu poprsia naň nebývajú príliš hrdé. Aj takéto prsia sa však dajú prirodzenou cestou vylepšiť.

7) Prsia typu Pectus Carinatum (vydutý hrudník)

vydutý hrudníkJedná sa o veľmi zriedkavý typ poprsia. Prsia ležia takmer naplocho na hrudníku, hrudná kosť vyčnieva smerom dopredu. Príčinou Pectus Carinatum je z pravidla genetika. Ide skôr o ortopedický problém a korekcia takýchto pŕs je možná žiaľ iba chirurgicky.

8) Prsia typu Pectus Excavatum (Vpadnutý hrudník)

vpadnutý hrudník

Ide o pravý opak prsníkov typu Pectus Carinatum, niekedy sa označuje tiež ako potopený hrudník. Táto vada je vrodená a rovnako ako v predchádzajúcom prípade je to skôr ortopedický problém.

Nech sa na vašej hrudi vyníma akýkoľvek typ poprsia, prirodzene dokonalých pŕs je na svete naozaj málo. Preto sa už o chvíľu pozrieme na zaujímavé spôsoby, ako prsia vylepši a zväčšiť. Ešte pred tým nás ale čaká trocha teórie o princípoch prirodzeného zväčšenia pŕs – pokračovanie série o prirodzenom zväčšovaní pŕs TU

Hodnotenie
[Hodnotili: 9 Skóre: 2.7]

Pridaj komentár