Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Saw Palmetto môže tiež zväčšiť poprsie

saw palmetto

Saw Palmetto môže tiež zväčšiť poprsie

Táto palma nie len že pomáha pri zväčšovaní ženského poprsia, ale môžete ju ponúknuť aj manželovy v prípade problémov s častým močením.

Saw Palmetto je rastlina známa tiež pod názvom Serenoa repens. Je to tradičná Americká rastlina ktorá však bola a je hojne využívaná aj v Európe. Pestuje sa hlavne na Floride. Plody Saw Palmetta sú veľmi bohaté na mastné kyseliny a fytosteroly*. Výskum tejto malej palmy stále pokračuje a ukazuje sa, že extrakty z nej získané by mohli pozitívne vplývať aj pri liečbe infekcií močových ciest.

Redakčný tip: možno vás bude zaujímať, že výraznejšie zväčšenie pŕs dosiahnete s použitím špeciálnych tabletiek. Skúsiť môžte napríklad mimoriadne koncentrovaný produkt BreastExtra+

plody Saw Palmetto
plody Saw Palmetto

 

Primárne sa používa na liečbu mužských problémov s prostatou a pri nutkaní na časté močenie, nedávny výskum ale ukázal, že Saw Palmetto efektívne pomáha ženám dosiahnuť rýchlejšie zväčšenie pŕs.

saw palmetto
list Saw Plametta

Ak si chcete doma pestovať Saw Palmetto, budete sa musieť presťahovať bližšie k rovníku. Je to totiž teplomilná rastlina. U nás je možné získať niektoré jej časti a extrakty v špecializovaných internetových obchodoch. Treba len trochu pogoogliť 🙂

krajina pokrytá Saw Palmettom
krajina pokrytá Saw Palmettom

 

 

Hodnotenie
[Hodnotili: 4 Skóre: 3.8]

Pridaj komentár