Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Wild Yam (Dioscorea villosa)

wild yam

Wild Yam (Dioscorea villosa)

Wild Yam alebo Dioscorea villosa je neoceniteľným pomocníkom počas mnohých ženských ťažkostí. Jej využitie však má obrovský význam aj počas procesu prirodzeného zväčšenia pŕs.

Wild Yam vo voľnej prírode
Wild Yam vo voľnej prírode

Ide o trvalku ktorá sa udomácnila v severnej Amerike. Na terapeutické účely sa používajú najmä extrakty z koreňov tejto rastliny. Hľuzovité korene sa podobajú na sladké zemiaky bežne konzumované v severnej Amerike.

Redakčný tip: možno vás bude zaujímať, že výraznejšie zväčšenie pŕs dosiahnete s použitím špeciálnych tabletiek. Skúsiť môžte napríklad mimoriadne koncentrovaný produkt BreastExtra+

wild yam
hlúzi rastliny Wild Yam

Je to úžasná rastlina ktorá dokáže regulovať ženský hormonálny systém najmä v priebehu menštruácie a počas menopauzy kedy sú hormonálne výkyvy významné. Často sa používa aj na liečbu neplodnosti u žien. Wild Yam je tiež užitočný pomocník pri prirodzenom zväčšovaní poprsia, vďaka svojmu fytohormonálnemu účinku. Chemické zlúčeniny obsiahnuté v tejto neobyčajnej rastline sú podobné progesterónu.

Prášok z rastliny Wild Yam
Prášok z rastliny Wild Yam

Wild Yam sa v našich zemepisných šírkach žiaľ pestovať nevyplatí. Na trhu je ho však dostatok v podobe práškov či extraktov.

Ďalšie rastliny podporujúce rast pŕs

Hodnotenie
[Hodnotili: 3 Skóre: 3.7]

Pridaj komentár