Domovská stránka » Najlepšie hodnotené

BreastExtra – veľká recenzia + video

a megaprsia tabletky na prsia

BreastExtra vyhodnotenie

Výživový doplnok BreastExtra dosiahol vynikajúce hodnotenie. Prečítajte si viac o tomto špičkovom produkte.

Zväčšenie pŕs 100%
Spevnenie pŕs 100%
Zlepšenie stavu pokožky 98%
Bez vedľajších účinkov 98%

BreastExtra – rýchle zväčšenie pŕs

BreastExtra nepredstavuje iba obyčajné tabletky na zväčšenie pŕs. Prvé výsledky je pri jeho pravidelnom podávaní možné očakávať už po dvoch týždňoch, v podobe väčších a pevnejších pŕs. Veľmi rýchlo dochádza taktiež k zmenám kvality pokožky a to najmä v oblasti poprsia a tváre. Textúra pokožky sa zjemní a získa väčšiu pružnosť. Maximálne a trvalé výsledky sú dosiahnuté do 9-11 týždňov od začiatku užívania. Aj pre to sa tabletky BreastExtra umiestnili na prvej priečke tejto recenzie.

Počas užívania BreastExtra sa netreba obávať negatívnych vedľajších účinkov. Na slovensku máme veľmi prísne zákony týkajúce sa výživových doplnkov. Prípravok je certifikovaný Ministerstvom zdravotníctva SR a spĺňa všetky normy ktoré naše zákony ukladajú. Počas testovania prípravku BreastExtra sa jeho vysoká bezpečnosť plne potvrdila. U žien trpiacich častými menštruačnými bolesťami sa dokonca počas užívania BreastExtra ukázalo, že sa tieto bolesti zmiernili alebo úplne vymizli. Tento efekt súvisí s vysokým obsahom rastlinných extraktov, schopných účinne regulovať vnútorný hormonálny systém organizmu.

BreastExtra sa predáva v niektorých špecializovaných salónoch krásy a prostredníctvom zásielkovej služby, čo považujeme za výhodu. Predstavte si že by ste si museli tento typ produktov kupovať niekde v obchode. Asi by na vás ľudia čudne pozerali… Navyše, nie je nič lepšie, ako si objednať z pohodlia a najmä súkromia domova. Najlacnejšie balenie s obsahom tridsať tabliet vás vyjde na 14,90€. Drahšie balenie s obsahom deväťdesiat tabliet potom stojí viac, ale za kvalitu sa jednoducho platí. Našťastie máte k dispozícii aj akciové balíčky, ktoré môžu váš nákup výrazne zlacniť, najmä ak si kúpite celú kúru, ktorá obsahuje 390 kapsúl. Myslíme si že ceny sú férové a ich pomer voči kvalite a dosahovanými výsledkami je bezkonkurenčný.

Ako je to so samotným zväčšením pŕs?

Je až zarážajúce, ako výrazne je možné zväčšiť prsia pomocou obyčajných tabletiek. Možno by sme tomu dodnes neverili, ak by sme v redakcii nemali kolegyňu ktorá sa o účinkoch tabletiek na zväčšenie pŕs presvedčila na vlastnej koži. Výsledky niektorých žien pripomínajú takmer silikóny. To len vďaka tomu, že BreastExtra funguje na princípe prírastkov hmoty prsných žliaz, na rozdiel od mnohých iných tabletiek ktoré sa sústreďujú len na zväčšenie tukovej vrstvy. To zaručuje, že počas kúry na zväčšenie pŕs nepriberiete ani gram tuku. Ak si zakladáte na vašej štíhlej línii, určite túto vlastnosť oceníte.

Ako deklaruje výrobca tabletiek na zväčšenie pŕs, výsledky dosiahnuté pomocou tohto prípravku sú u žien do 35 rokov z pravidla trvalé. Ženám starším ako 35 rokov sa potom odporúča užívať pravidelné udržiavacie kúry. Časový úsek medzi dvoma udržiavacíi kúrami by nemal byť dlhší ako pol roka. Ako udržiavaciu kúru stačí použiť obvyklým spôsobom jedno balenie prípravku s obsahom tridsať tabliet. Vzhľadom na vynikajúcu cenu najmenšieho balenia prípravku BreastExtra ide naozaj o zanedbateľnú investíciu.

Takto vyzerali niektoré výsledky

Megaprsia-recenzia

Megaprsia-recenzia-2

Megaprsia-recenzia-3

Ako sa o týchto tabletkách vyjadrujú ďalšie ženy?

Aké výsledky môžte očakávať?

U väčšiny žien prichádza k zväčšeniu pŕs o minimálne 1-3 veľkosti. Pochvalami na adresu Breast Extra sa rozhodne nešetrí ani pri hodnotení zvýšenia pevnosti poprsia. Ovysnuté prsia sa krásne zdvihnú a vyformujú.

Pre mamičky ktoré práve ukončili dojčenie a majú zdevastované prsníky môže byť BreastExtra doslova vykúpením. V kombinácii s masážou ktorú isto rád poskytne aj váš partner 😉 ide o ideálny spôsob ako prsiam navrátiť pôvodný tvar a vitalitu.

Je zakázané užívať BreastExtra pre všetky tehotné a dojčiace ženy. Ak teda ešte sem-tam dojčíte, je dôležité počkať, kým s dojčení úplne neprestanete a až potom začať s užívaním tabletiek na zväčšenie poprsia.

Ako by sa mal BreastExtra užívať?

Pre dosiahnutie veľmi rýchleho nástupu účinkov sa osvedčilo začať s užívaním tabletiek až v druhej polovici menštruačného cyklu. To znamená približne dva týždne po ukončení poslednej menštruácie. Telo je vtedy najlepšie pripravené reagovať na kúru na zväčšenie pŕs. Ak sa rozhodnete toto odporúčanie nedodržať, nestane sa nič vážne. Maximálne zaznamenáte prvé výsledky o niečo neskôr. Oplatí sa však toto pravidlo dodržať, zmeny sa potom dejú doslova pred očami a človeka to napĺňa takou zvláštnou radosťou.

Prirodzeným základom všetkých tabletiek tohto typu sú extrakty z rastlín ako Saw Palmetto, Wild Yam, Angelika Sinensis a ďalšie. O týchto rastlinkách píšeme aj na na našom blogu. Všetky druhy tabletiek na zväčšenie pŕs majú minimálne tieto tri zložky rovnaké. Rozdiely medzi účinkami jednotlivých prípravkov sa potom líšia iba vďaka kvalite, spôsobe spracovania a koncentrácii týchto výťažkov. BreastExtra je na tom s kvalitou zjavne veľmi dobre. Používa extrakty získané špeciálnou metódou zmrazovania ktorá zabraňuje znižovaniu vstrebatelnosti účinných látok.

Ak si práve lámete hlavu nad tým, aké tabletky a si máte kúpiť, a či vôbec, veríme že vás naše testy inšpirovali a že vám pomôžu vo výbere. To pre ktorý výrobok sa nakoniec rozhodnete je vo vašich rukách. Vyberte si najlepšie riešenie s ktorým budete vnútorne stotožnená a je vám zo všetkých najsimpatickejšie. Už dávno neplatí dogma, že tabletky na zväčšenie pŕs nefungujú. Pomohli už tisícom žien. Nie je dôvod, aby ste sa nezaradili k nim.

Pridaj komentár