Princíp prirodzeného zväčšenia poprsia

2
6895

V prvom článku našej série sme načali čosi z typológie prsníkov. V dnešnom pokračovaní odhalíme dôležité princípy, ktoré umožňujú prsiam prirodzene rásť.

Princíp prirodzeného zväčšenia prsníkov bez plastiky

Počas výskumov ktoré boli vykonávané v posledných rokoch, vzniklo niekoľko overených štúdií ktoré preukázali súvislosti, medzi rastom tkaniva prsníkov a koncentráciou niektorých ženských pohlavných hormónov, ako napríklad progesterón, prolaktín a prostaglandín. Aby sa mohlo tkanivo ženského prsníka dostatočne rozvíjať, je potrebné dosiahnuť určitú rovnováhu týchto hormónov v tele.

Až po obdobie puberty nemajú mladé dievčatá príliš vysokú hladinu týchto hormónov. Hladina estrogénov sa počas dospievania mladej ženy zvýši až 20 násobne, oproti predpubertálnemu obdobiu. U mnohých žien však hladina estrogénov nedocieli takú úroveň, aby ich  prsia dosiahli počas puberty aspoň priemernú veľkosť. Tieto ženy sú potom zo svojich malých pŕs frustrované a nešťastné.

Anatómia prsníka


 1. Svalové tkanivo hrudného koša   
 2. Veľký prsný sval
 3. Prsná (mliečna) žľaza
 4. Bradavka
 5. Dvorec bradavky
 6. Mliečne kanáliky
 7. Tukové tkanivo
 8. Pokožka
anatomia-prsnika

Ako fungujú rôzne tabletky na zväčšenie poprsia?

Väčšina vedeckých výskumov a štúdií preukázalo, že správna stimulácia receptorov estrogénov v prsníkoch pomocou vonkajšieho podávania látok rastlinného pôvodu ktoré sú svojou štruktúrou veľmi podobné ľudským hormónom, je možné dosiahnuť merateľné výsledky v oblasti prirodzeného zväčšenia poprsia, bez plastickej operácie. Tieto látky môžeme skrátene nazývať aj ako fytohormóny či fytoestrogény.

Byliny podporujúce rast prsníkov jednoducho vyvolajú interné procesy, ktoré aktivujú receptory estrogénov v prsníkoch a tie sa začnú opäť rozvíjať podobne ako v období puberty. Vaše prsia tak môžu byť v priebehu niekoľkých krátkych týždňov viditeľne väčšie a pevnejšie. Ak máte o tomto procese potrebné vedomosti, nemusíte nutne používať tabletky na zväčšenie pŕs, ale vystačíte si aj sama s bylinkami ktoé sa dajú osobitne zaobstarať alepo vypestovať aj v našich zemepisných šírkach. Výsledy budú určite stáť za námahu.

Aké bylinky potrebujete?

Dlhodobé skúsenosti v spolupráci s modernou vedou preukázali, že najlepšie výsledky v oblasti zväčšovania pŕs je možné
bilinky-na-zvacsenie-prs dosiahnuť za pomoci týchto siedmich najmocnejších bylín a rastlinných výťažkov:

Každá z týchto siedmich silných bylín môže byť kľúčová ingrediencia pre akýkoľvek program na vylepšenie poprsia. Ich správny pomer a spôsob použitia môže znamenať rozdiel medzi plytvaním peňazí a skutočnými výsledkami zaručujúcimi zvodné a krásne prsia. Preto si pozorne prečítajte o vlastnostiach každej z nich. V pokračovaní odhalíme ako ich správne používať.

Nabudúce odhalíme recept, ako si aj vy môžte z týchto rastlín pripraviť výborný čaj na zväčšenie pŕs.

 

Hodnotenie
[Hodnotili: 13 Skóre: 3.6]

2 KOMENTÁRE

 1. Dobry den, chcela by som sa spytat ci sem pridatr znova recept na caj pre zvacsenie poprsia , ktory si mozno namiesat doma.
  Za odpoved vopred dakujem :)

  Lie T.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ