Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Fenugreek (Senovka grécka)

senovka grécka

Fenugreek (Senovka grécka)

Fenugreek alebo Senovka gréckaje v dnešnej dobe často využívaným prostriedkom na zväčšenie pŕs. Prečítajte si o nej viac.

Senovka je pomerne lacný ale účinný prostriedok na zväčšenie poprsia. Počas puberty telo prirodzene produkuje ženské hormóny – estrogény. Ak je však hladina estrogénov príliš níska, môže to mať zásadný vplyv na rast pŕs. Senovka obsahuje chemickú zlúčeninu známu pod názvom Disogen.

Redakčný tip: možno vás bude zaujímať, že koncentrovaný extrakt zo Senovky nájdete aj vo výživovom doplnku BreastExtra+

Táto zlúčenina sa často využíva pri výroby polo – syntetických foriem estrogénu a pre zvýšenie jeho hladiny v tele. Po desaťročia bola Senovka používaná na liečbu cukrovky, horúčiek, kašľa, hnačky, nadúvania, anémie, artritídy a dokonca aj vysokého krvného tlaku. V poslednom období sa však extrakty zo Senovky využívajú najmä v tabletkách na zväčšenie poprsia.

domáce pestovanie Senovky
domáce pestovanie Senovky

Dmáce pestovanie senovky gréckej

Je fantastické že tento všeliek a prostriedok na podporu rastu pŕs si môžeme vypestovať sami doma, napríklad v črepníku na okennej parapete.

semienka senovky gréckej
semienka Senovky gréckej

Senovka Obľubuje ľahký a vápnitý substrát dostatočne zvlhčený spodnou zálievkou. Pri domácom pestovaní Senovky, umiestnime črepník k obloku orientovanému skôr na južnú stranu. Prvé lístočky sa objavia o do jedného týždňa od zasadenia. Senovka je nenáročná na príjem živín a preto nie je nutné používať žiadne špeciálne hnojivá. Semienka vysievame ideálne v jarnom období.

vňať Senovky gréckej
vňať Senovky gréckej

Po dozretí strukov ich oberieme, vylúpeme semienka a tieto sušíme voľne rozprestreté s prístupom čerstvého vzduchu.

Čítať o ďalších rastlinách na zväčšenie pŕs

Hodnotenie
[Hodnotili: 17 Skóre: 3.4]

Pridaj komentár