Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Fenugreek (Senovka grécka)

senovka grécka

Fenugreek (Senovka grécka)

Fenugreek alebo Senovka gréckaje v dnešnej dobe často využívaným prostriedkom na zväčšenie pŕs. Prečítajte si o nej viac.

Senovka je pomerne lacný ale účinný prostriedok na zväčšenie poprsia. Počas puberty telo prirodzene produkuje ženské hormóny – estrogény. Ak je však hladina estrogénov príliš níska, môže to mať zásadný vplyv na rast pŕs. Senovka obsahuje chemickú zlúčeninu známu pod názvom Disogen.

Táto zlúčenina sa často využíva pri výroby polo – syntetických foriem estrogénu a pre zvýšenie jeho hladiny v tele. Po desaťročia bola Senovka používaná na liečbu cukrovky, horúčiek, kašľa, hnačky, nadúvania, anémie, artritídy a dokonca aj vysokého krvného tlaku. V poslednom období sa však extrakty zo Senovky využívajú najmä v tabletkách na zväčšenie poprsia.

semienka senovky gréckej
semienka Senovky gréckej
domáce pestovanie Senovky
domáce pestovanie Senovky
vňať Senovky gréckej
vňať Senovky gréckej

Dmáce pestovanie senovky gréckej

Je fantastické že tento všeliek a prostriedok na podporu rastu pŕs si môžeme vypestovať sami doma, napríklad v črepníku na okennej parapete.

Senovka Obľubuje ľahký a vápnitý substrát dostatočne zvlhčený spodnou zálievkou. Pri domácom pestovaní Senovky, umiestnime črepník k obloku orientovanému skôr na južnú stranu. Prvé lístočky sa objavia o do jedného týždňa od zasadenia. Senovka je nenáročná na príjem živín a preto nie je nutné používať žiadne špeciálne hnojivá. Semienka vysievame ideálne v jarnom období.

Po dozretí strukov ich oberieme, vylúpeme semienka a tieto sušíme voľne rozprestreté s prístupom čerstvého vzduchu.

Čítať o ďalších rastlinách na zväčšenie pŕs

Hodnotenie
[Hodnotili: 13 Skóre: 3.4]

Pridaj komentár