Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » 4 skvelé nápoje a potraviny na zväčšenie pŕs

potraviny na zvacsenie prs

4 skvelé nápoje a potraviny na zväčšenie pŕs

Ak hľadáte spôsob na zväčšenie pŕs bez plastiky a chceli by ste to vyskúšať prirodzenou cestou, najlepšie je použiť nápoje a potraviny zo surovín ktoré obsahujú fytoestrogény

Už dávno si ľudia osvojili známe príslovie „sme to, čo jeme“. Len ťažko by sme hľadali pravdivejšiu vetu a to najmä v súvislosti s našim cieľom – dosiahnuť krajšie a väčšie poprsie prirodzenou cestou. Ako už bolo naznačené v predchádzajúcich riadkoch, použitím niektorých dôležitých byliniek v kombinácii so zdravou stravou, môžu vaše prsia zaznamenať významnú zmenu k lepšiemu prirodzeným a zdravým spôsobom bez nutnosti podstupovať plastickú operáciu. Je dôležité podotknúť, že zväčšenie poprsia potravinami, je beh na dlhšiu trať a výsledky sa dostavia až po určitej dobe. Dosiahnutie výsledkov často trvá dlhšie ako šesť týždňov. V tomto prípade je ale čas vašim najlepším spojencom. Ak sa vám podarí vytrvať, získate prsia ktoré vám budú závidieť všade kam sa pohnete.

 

1) Senovko – Feniklový čaj

Z týchto špeciálnych byliniek, si môžete jednoducho a rýchlo pripraviť čajový nápoj. Senovka je najsilnejším prostriedkom na zväčšenie pŕs. Znamená to, že ak zaradíte Senovku do vašej kúry, výsledky dosiahnete oveľa rýchlejšie. Nespracovaná Senovka je síce na trhu menej dostupná, ale oplatí sa investovať energiu do jej hľadania.

Reklama

Môžete si vytvoriť svoj vlastný čaj na zväčšenie pŕs v pohodlí domova. Uistite sa však, že používate iba kvalitné suroviny – Senovku s vysokým obsahom disogenínu a Fenikel s dostatočnou koncentráciou flavonoidov. Tieto účinné látky budú v priebehu kúry na zväčšenie poprsia pracovať pre vás.

Recept: Do dvoch decilitrov čistej vody (vhodné je použiť prefiltrovanú vodu) dajte 3 polievkové lyžice celých semien Senovky Gréckej, jednu čajovú lyžičku celých semien feniklu bohatých na flavonoidy, jednu čajovú lyžičku prášku zo sladkého drievka a povarte presne desať minút. Čaj nechajte chvíľku vychladnúť a potom ešte pridajte 2 lyžičky medu a pár kvapiek z citróna na dochutenie.

Pite tento mocný a lahodný čaj dva krát denne, ideálne ráno a večer a už do štyroch týždňov budete môcť pozorovať na vašich prsiach prvé výsledky.

Redakčný tip: možno vás bude zaujímať, že koncentrovaný extrakt z Feniklu nájdete aj vo výživovom doplnku BreastExtra+

Senovkovo-feniklový čaj sa dá zohnať už pripravený v malých čajových sáčkoch, ktoré sa iba vložia vylúhovať do horúcej vody, podobne ako sme na to zvyknutí napríklad pri ovocných čajoch. Iste, toto riešenie má výhodu najmä v tom, že dokáže ušetriť množstvo času a námahy. Nevýhodou ale je, že nemáme kontrolu nad kvalitou ingrediencií obsiahnutých v takomto už predpripravenom čaji. Je to niečo podobné, ako keď väčšina ľudí nerada nakupuje mleté mäso v obchode ale radšej si ho pripravia a pomelú sami doma, aby presne vedeli čo majú na stole J Iste že to dá viac námahy, prácne zháňať a pripravovať potrebné suroviny, táto námaha sa ale v tomto prípade určite vyplatí.

Senovko – Feniklový čaj

2) Senovkový macerát

Tento nápoj pite ráno i večer po dobu štyroch až šiestich týždňov. Ďalším spôsobom ako zo Senovky vydolovať to najcennejšie, teda jej účinné látky je nechať ju cez noc macerovať v dvoch decilitroch čistej studenej vody. Ráno Semienka Senovky sceďte(nevyhadzovať), pridajte trocha citrónu, dve lyžičky medu a môžete prisypať asi pol čajovej lyžičky karikorenia. Celí nápoj sa tým poriadne zostrí, ak ale obľubujete pálivé, iste to vydržíte. Oplatí sa, lebo kari funguje ako vynikajúci zosilňovač účinkov Senovky.

Redakčný tip: Senovka Grécka je veľmi účinný stimulant rastu poprsia. Koncentrát tejto byliny nájdete aj v produkte BreastExtra+

Senovkový macerát
Senovkový macerát

3) Klíčky zo Senovky Gréckej

Ak ste poslúchli a nezahodili Senovkové semienka z predchádzajúceho receptu, môžete ich nechať pár dní naklíčiť na vlhkej utierke a potom klíčky pridávať do šalátov sendvičov alebo ich jesť len tak v celku. Takto je možné urýchliť celí program na zväčšenie pŕs a ešte k tomu aj ušetríte.

klíčky zo Senovky Gréckej
klíčky zo Senovky Gréckej

4) Sója v strave – váš spojenec

Konzumácia sójových výrobkov tiež napomáha zväčšeniu pŕs, pretože sójové bôby obsahujú veľké množstvo izoflavonoidov a fytoestrogénov, ako napríklad Genisteín, Daidzeinín a Glyciteín. Od teraz pite namiesto kravského mlieka, sójové mlieko. Môžete ho dostať kúpiť v každom lepšom obchode. Začnite si pripravovať pokrmy zo sójových bôbov a výrobkov z nich. Jedzte sójový syra a sójové mäso aby ste dosiahli požadované výsledky.

sójové jedlá
sójové jedlá napomáhajú zväčšiť prsia

Pri príprave pokrmov na podporu zdravého rastu prsníkov zo sóje Senovky, Feniklu, či čohokoľvek iného, by ste mali dbať na dodržiavanie zásad racionálneho varenia. Používajte olivové oleje a ďalšie oleje bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a najmä na GLA*. Použiť je možné aj olej z ľanového semienka alebo olej z čiernych ríbezlí. Musíte dbať na to, aby bola vaša strava plná účinných proteínov a aminokyselín ktoré podporujú rast. Zaraďte pre to do vášho jedálneho lístka oriešky a semienka ako napríklad semienka ľanu, sezam, vlašské orechy a lieskovce. Nevyhýbajte sa strukovinám ako fazuľa, šošovica či hrach a v neposlednom rade nevylučujte z jedálnička ani mäso, či už hovädzie, kuracie, bravčové alebo rybacie. Vaše telo potrebuje kvalitný materiál na to, aby mohlo vytvoriť krásne, zdravé a zvodné poprsie.

 

*GLA je skratka pre kyselinu Gamma linolenovú. Ide o esenciálnu nenasýtenú mastnú kyselinu ktorú si telo nedokáže samo vyfabrikovať a je odkázané na jej dodanie z vonka.

 

Hodnotenie
[Hodnotili: 31 Skóre: 3.3]

Pridaj komentár