Krémy na zväčšenie poprsia

0
5734
domáci krém na zväčšenie pŕsd
domáci krém na zväčšenie pŕsd

Uvažovali ste už niekedy o nákupe krému, ktorý sľubuje zväčšenie a spevnenie poprsia? Vedeli ste, že si takéto krémy môžete ľahko pripraviť aj doma? Potrebné prísady už možno ležia vo vašej špajzy.

Na trhu existuje nespočetné množstvo rôznych krémov na vylepšenie vzhľadu poprsia. Každý predajca sa pri tom snaží presvedčiť vás o bezhraničnej účinnosti týchto krémov, len aby ste si ho kúpili a používali. Zatiaľ čo niektoré fungujú naozaj výborne, ďalšie neúčinkujú vôbec. Vy si teraz ale môžete pripraviť vlastné krémy na zväčšenie poprsia ktoré vám skutočne pomôžu. Stačí vám na to iba pár základných ingrediencií, vlastná kuchyňa a tento návod.

Na úvod treba povedať, že krémy na prsia a dekolt sa používajú iba ako doplnková metóda na podporu rastu pŕs a hlavné slovo v snahe o väčšie prsia majú skôr byliny ktoré sa prijímajú ústne vo forme nápojov, práškov či tabletiek. Krémiky sú však ideálne na dotvorenie celkového efektu. Už samotný fakt že počas aplikácie krémov prichádza k masáži a prekrveniu pŕs prispieva k získaniu dokonalého vzhľadu, nehovoriac o blahodárnych účinkoch takýchto krémov na pokožku, ktorá sa stane pevnejšou, pružnejšou a získa zamatový vzhľad.

Tu už ale sú odskúšané recepty na prírodné krémy ktoré si môžete pripraviť sami vo vlastnej kuchyni a ktoré vám pomôžu získať pevné, hebké a dokonale vyzerajúce prsia.

senovkový olejSenovkový krém na zväčšenie pŕs

Toto je jeden z najjednoduchších a zároveň aj najúčinnejších receptov na spevňujúcu masť. Zomeľte jednu kávovú šálku semienok Senovky Gréckej tak, aby ste vytvorili čo najjemnejší prášok. Ideáne je najprv použiť mlynček na orechy, prípadne mažiar a vzniknutú zmes ešte raz zomlieť na jemnom mlynčeku ktorý sa používa na mak. Je mimoriadne dôležité aby sa zo semienok stal naozaj veľmi jemý prášok. Len tak je totiž možné zabezpečiť dostatočné prenikanie účinných látok z týchto semienok a ich blahodárne pôsobenie na prsia. Po namletí je potrebné prášok uchovávať vo vzduchotesnej nádobe aby sa vplyvom kyslíka neznehodnotil.

Vo vhodnej nádobe zmiešajte jednu polievkovú lyžicu prášku spolu s malým množstvom oleja zo pšeničných klíčkov. S olejom to nepreháňajte, pridajte len také množstvo oleja, aby vnikol krémik ktorý sa ľahko rozotiera. Po dôkladnom zmiešaní, krémik jednoducho vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky prsníkov (asi 2 minúty). Toto opakujte každý večer pred spaním, aby mali účinné látky zo Senovky a pšeničných klíčkov dostatok času vniknúť do prsníkov a zabezpečiť tak želaný efekt.

O ďalších krémoch na zväčšenie pŕs si povieme v pokračovaní našej série článkov nabudúce.

Hodnotenie
[Hodnotili: 15 Skóre: 3]

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ