Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Krémy na zväčšenie poprsia

domáci krém na zväčšenie pŕsd
domáci krém na zväčšenie pŕsd

Krémy na zväčšenie poprsia

Uvažovali ste už niekedy o nákupe krému na zväčšenie a spevnenie poprsia? Krémy síce nie sú najúčinnejším riešením, ako získať perfektnú veľkosť a tvar poprsia. Takéto krémy na prsia si ale môžete ľahko pripraviť aj doma. Stačí k tomu mixér a niektoré kuchynské prísady, ktoré už pravdepodobne ležia na vašej polici v špajzke.

Na trhu existuje nespočetné množstvo rôznych krémov na vylepšenie vzhľadu poprsia. Každý predajca sa pri tom snaží presvedčiť vás o bezhraničnej účinnosti týchto krémov, len aby ste si ho kúpili a používali. Zatiaľ čo niektoré fungujú, ďalšie neúčinkujú vôbec. Nenechajte sa však zmýliť. Ani tie najkvalitnejšie krémy nikdy neprekonajú účinné tabletky na zväčšenie pŕs ktoré pôsobia zvnútra a prsia tvarujú výraznejšie.  Vy si teraz ale môžete pripraviť vlastné krémy na zväčšenie poprsia a sami ohodnotiť ich účinok. Verte, že vo vlastnej kuchyni dokážete vytvoriť taký krém, ktorý sa bez problémov vyrovná tomu, ktorý kúpite v obchode. Stačí vám na to iba pár základných ingrediencií, hodinka času, vlastná kuchyňa a tento návod.

Redakčný tip: možno vás bude zaujímať, že výraznejšie zväčšenie pŕs dosiahnete s použitím tabletiek. Skúsiť môžte napríklad mimoriadne koncentrovaný produkt BreastExtra+

Ako sme už naznačili, krémy na prsia a dekolt sa používajú iba ako doplnková metóda na podporu rastu pŕs a hlavné slovo v snahe o väčšie prsia majú skôr byliny ktoré sa prijímajú ústne vo forme nápojov, práškov či tabletiek. Krémiky sú však ideálne na dotvorenie celkového efektu. Už samotný fakt že počas aplikácie krémov prichádza k masáži a prekrveniu pŕs prispieva k získaniu dokonalého vzhľadu, nehovoriac o blahodárnych účinkoch takýchto krémov na pokožku, ktorá sa stane pevnejšou, pružnejšou a získa zamatový vzhľad.

Nezdržujme a poďme na vec. Tu už sú odskúšané recepty na prírodné krémy ktoré si môžete pripraviť sami vo vlastnej kuchyni a ktoré vám pomôžu získať pevné, hebké a dokonale vyzerajúce prsia.

Senovkový krém na zväčšenie pŕs

senovkový olej

Toto je jeden z najjednoduchších a zároveň aj najúčinnejších receptov na spevňujúcu masť.

  1. Zomeľte jednu kávovú šálku semienok Senovky Gréckej tak, aby ste vytvorili čo najjemnejší prášok. Ideáne je najprv použiť mlynček na orechy, prípadne mažiar a vzniknutú zmes ešte raz zomlieť na jemnom mlynčeku ktorý sa používa na mak. Je mimoriadne dôležité aby sa zo semienok stal naozaj veľmi jemý prášok. Len tak je totiž možné zabezpečiť dostatočné prenikanie účinných látok z týchto semienok a ich blahodárne pôsobenie na prsia. Po namletí je potrebné prášok uchovávať vo vzduchotesnej nádobe aby sa vplyvom kyslíka neznehodnotil.
  2. Vo vhodnej nádobe zmiešajte jednu polievkovú lyžicu prášku spolu s malým množstvom oleja z pšeničných klíčkov. S olejom to nepreháňajte, pridajte len také množstvo oleja, aby vnikol krémik ktorý sa ľahko rozotiera.
  3. Po dôkladnom zmiešaní, krémik jednoducho vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky prsníkov (asi 2 minúty). Toto opakujte každý večer pred spaním, aby mali účinné látky zo Senovky a pšeničných klíčkov dostatok času vniknúť do prsníkov a zabezpečiť tak želaný efekt.

O ďalších krémoch na zväčšenie pŕs si povieme v pokračovaní našej série článkov nabudúce.

Hodnotenie
[Hodnotili: 24 Skóre: 3.1]

Pridaj komentár