Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Sója pomáha zväčšiť prsia

sója môže pomôcť zväčšiť poprsie

Sója pomáha zväčšiť prsia

Aj vy každú noc zaspávate s myšlienkou, aké by to asi bolo ak by ste mali oveľa pevnejšie a väčšie prsia? Pri myšlienke na plastiku pŕs sa vám ale zdvíha žalúdok? Vyskúšajte zvýšiť váš príjem sóje ktorá obsahuje izoflavonoidy pôsobiace ako prírodné fytoestrogény!

Sója je strukovina ktorá vo svojej najjednoduchšej forme (malé fazuľky) pomaly opúšťa naše jedálne lístky. Častejšie ju môžme nájsť ako prímes v rôznych polotovaroch alebo pokrmoch pre vegetariánov. Najslávnejší výrobok zo sóje je notoricky známe sójové „mäso“ ktoré zvyknú konzumovať najmä vegetariáni ako náhradu za skutočné živočíšne mäso. Sója okrem fytoestrogénov ktoré môžu pomôcť zväčšiť vaše prsia,  obsahuje aj veľké množstvo bielkovín ktoré sú nevyhnutné pre udržanie a prírastok svalovej hmoty, Horčík, vitamín E, Železo a čo je najzaujímavejšie, sója obsahuje viac Vápnika ako polotučné kravské mlieko – až 255mg/100g pri čom kravské mlieko obsahuje len 121mg/100g Vápnika.

Ako vidíte, sója nie je vhodným doplnkom len pre zväčšenie poprsia, ale dá sa označiť za superpotravinu!

Redakčný tip: možno vás bude zaujímať, že výraznejšie zväčšenie pŕs dosiahnete s použitím špeciálnych tabletiek. Skúsiť môžte napríklad mimoriadne koncentrovaný produkt BreastExtra+

Čo sú to sójové izoflavonoidy?

Ide o látky rastlinného pôvodu ktoré sú svojou štruktúrou nápadne podobné ľudským ženským hormónom. V prírode sú zastúpené v rôznych bylinách a v nezanedbateľnej miere aj v sóji. Treba povedať, že zvýšená konzumácia fitoestrogénov nespôsobuje vyššie riziko onkologických ochorení, takže netreba mať strach začať ich konzumovať vo väčších množstvách. Toto riziko sa týka len hormónov syntetických a ľudských.

soybean170212_22042015114908

Ako môže sója zväčšiť prsia?

Vďaka tomu že sója obsahuje už spomínané izoflavonoidy, pôsobí na receptory estrogénu v prsníkoch. Prsné žľazy potom začnú postupne naberať väčší objem a teda aj samotné prsia sa môžu viditeľne zväčšiť. Tento proces môže pri konzumácii samotnej sóje trvať zhruba 6 mesiacov. Nevýhodou je, že väčšina žien po zväčšení pŕs sójou prestane s jej konzumáciou a prsia sa opäť postupne vrátia do pôvodného stavu – zmenšia sa na pôvodnú veľkosť. Tento jav je nežiadúci a dá sa odstrániť súbežnou konzumáciou ďalších bylín o ktorých si povieme v ďalších článkoch.

Ak teda chcete zväčšiť vaše prsia, začnite jesť viac sóje. Postačí jedna kompótová miska sójových bôbov denne. A ako sóju jednoducho upraviť pre konzumáciu tak, aby sme si aj pochutnali? Stačí ju uvariť v menšom množstve slanej vody, alebo sóju po nočnom namáčaní upražiť na panvici. Získame tak chutný a prospešný snack k večernému sledovaniu obľúbeného seriálu 😉

Hodnotenie
[Hodnotili: 17 Skóre: 2.8]

Pridaj komentár