Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Angelica Sinensis alebo tiež Ženský Ženšeň

Angelika sinensis

Angelica Sinensis alebo tiež Ženský Ženšeň

Ďalšia mocná bylina ktorá dokáže urýchliť dosiahnutie želaného efektu pri snahe zväčšiť a skrášliť poprsie. Navyše, ako čerešnička na torte môžu liečivé vlastnosti Angelici Sinensis utíšiť nepríjemné kŕče a iné príznaky bolestivej menštruácie.

Je to trvalka ktorá dorastá do výšky 30 centimetrov. Táto pôvodom čínska rastlina odoláva mrazom do teploty -5°C. To znamená to že jej pestovanie sa do našich podmienok príliš nehodí. Vo vyhovujúcich podmienkach kvitne okolo jesene a semená vytvára v priebehu septembra až októbra. Táto rastlinka je nenáročná, môže sa pestovať aj v polotieni ale aby prosperovala, potrebuje dostatočne vlhkú zem.

Angelica Sinensis sa niekedy nazýva aj ako Donq Quaj či Ženský Ženšeň, lebo sa už od pradávna využíva najmä ako liek na neduhy nás žien. Jej koreň zmierňuje menštruačné kŕče a odstraňuje príznaky menopauzy ale v tradičnej čínskej medicíne sa tiež využíva ako liek na úpravu krvného tlaku, bolesti kĺbov, liek na neplodnosť, chudokrvnosť a pri liečbe príznakov alergií.

Posledné výskumy ukazujú, že koreň rastlinky Angelica Sinensis ovplyvňuje vylučovanie estrogénu a aj ďalších hormónov ktoré dokážu urýchliť dosiahnutie výsledkov v oblasti zväčšenia pŕs. Je ideálnym doplnkom a zosilňujúcim elementom v čajoch na zväčšenie poprsia.

koreň Angelica Sinensis
koreň Angelica Sinensis
kvet Angelica Sinensis
kvet Angelica Sinensis
drť Angelica Sinensis
drť Angelica Sinensis

Čaje sa pripravujú z drte koreňa Angelica Sinensis. Pri príprave výluhu je nutné postupovať trpezlivo, lebo koreň vydáva svoje účinné látky len neochotne. Navyše je výluh vhodné kombinovať v správnom pomere aj s inými bylinami pre znásobenie stimulačného efektu.

Hodnotenie
[Hodnotili: 7 Skóre: 3.9]

Pridaj komentár