Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Angelica Sinensis alebo tiež Ženský Ženšeň

Angelika sinensis

Angelica Sinensis alebo tiež Ženský Ženšeň

Ďalšia mocná bylina ktorá dokáže urýchliť dosiahnutie želaného efektu pri snahe zväčšiť a skrášliť poprsie. Navyše, ako čerešnička na torte môžu liečivé vlastnosti Angelici Sinensis utíšiť nepríjemné kŕče a iné príznaky bolestivej menštruácie.

Je to trvalka ktorá dorastá do výšky 30 centimetrov. Táto pôvodom čínska rastlina odoláva mrazom do teploty -5°C. To znamená to že jej pestovanie sa do našich podmienok príliš nehodí. Vo vyhovujúcich podmienkach kvitne okolo jesene a semená vytvára v priebehu septembra až októbra. Táto rastlinka je nenáročná, môže sa pestovať aj v polotieni ale aby prosperovala, potrebuje dostatočne vlhkú zem.

Redakčný tip: Angelika Čínska je účinnejšia, ak sa používa v koncentrovanej forme. V takejto zhustenej podobe ju nájdete na príklad aj v produkte BreastExtra+

Angelica Sinensis sa niekedy nazýva aj ako Donq Quaj či Ženský Ženšeň, lebo sa už od pradávna využíva najmä ako liek na neduhy nás žien. Jej koreň zmierňuje menštruačné kŕče a odstraňuje príznaky menopauzy ale v tradičnej čínskej medicíne sa tiež využíva ako liek na úpravu krvného tlaku, bolesti kĺbov, liek na neplodnosť, chudokrvnosť a pri liečbe príznakov alergií.

koreň Angelica Sinensis
koreň Angelica Sinensis

Posledné výskumy ukazujú, že koreň rastlinky Angelica Sinensis ovplyvňuje vylučovanie estrogénu a aj ďalších hormónov ktoré dokážu urýchliť dosiahnutie výsledkov v oblasti zväčšenia pŕs. Je ideálnym doplnkom a zosilňujúcim elementom v čajoch na zväčšenie poprsia.

kvet Angelica Sinensis
kvet Angelica Sinensis

Čaje sa pripravujú z drte koreňa Angelica Sinensis. Pri príprave výluhu je nutné postupovať trpezlivo, lebo koreň vydáva svoje účinné látky len neochotne. Navyše je výluh vhodné kombinovať v správnom pomere aj s inými bylinami pre znásobenie stimulačného efektu.

drť Angelica Sinensis
drť Angelica Sinensis
Hodnotenie
[Hodnotili: 8 Skóre: 3.5]

Pridaj komentár