Domovská stránka » Články o zväčšení poprsia » Prieskum hovorí: Slovenky majú malé prsia!

Prieskum hovorí: Slovenky majú malé prsia!

Pomysleli by ste si, že naše Slovenské ženy oplývajúce celosvetovo uznávanou krásou a šarmom v prieskume veľkosti pŕs pohoreli? Áno, je to tak! V celosvetovom výskume ktorý bol zverejnený na internete sa ukázalo, že prsia Sloveniek nie sú až také veľké ako sme si mysleli.

Víťazkami rebríčka sa suverénne stali ženy z Ruska a Škandinávie. Veľkosť košíčkov tam dosahuje minimálne číslo D a viac. Na chvost rebríčka sa zase umiestnili ženy z Ázie čo naozaj nebolo žiadnym prekvapením… Áčka však majú aj Lotyšky a Bielorusky. Možno by ste očakávali, že ženy z Afriky na tom budú s veľkosťou poprsia veľmi dobre, pravdou však e, že nosia podprsenky s veľkosťou košíčkov medzi A až B.

Redakčný tip: možno vás bude zaujímať, že výraznejšie zväčšenie pŕs dosiahnete s použitím špeciálnych tabletiek. Skúsiť môžte napríklad mimoriadne koncentrovaný produkt BreastExtra+

V rámci strednej Európy sa veľkosť košíčkov pohybuje v priemere medzi C a D. Češky sú na tom lepšie ako Slovenky lebo patria k ženám ktorých prsia dosahujú veľkosť D. Slovenky majú spolu s Poľkami a Ukrajinkami poprsie s veľkosťou len slabé C.


prieskum-velkosti-prs

 

Hodnotenie
[Hodnotili: 3 Skóre: 4]

Pridaj komentár